Камені

САПФІР - приносить щастя в любові. Він здатний допомогти знайти мета в своєму житті, подолати всі страхи і депресії, приносить душевний комфорт. Захищає жінок. Невпевненим в собі - дає рішучість і хоробрість, зміцнює пам'ять, допомагає сконцентрувати сили. Здатний пропускати через себе енергію, очищати її і віддавати людині. Сапфір асоціюється з - вірою, надією і любов'ю. Є дорогоцінним каменем I порядку. Видобувається в Індії і Бірмі.

РУБІН - символізує любов і здоров'я, гідність і красу, зміцнює сили, проганяє тугу і захищає від злих чар. Цей камінь приносить людям щастя в любові, камінь чистих помислів і віри в себе. Згідно з повір'ям підсилює властивості, дані людині від народження. Рубін благотворно впливає на роботу мозку і серця, зміцнюють імунітет, підвищують життєву силу. Є дорогоцінним каменем I порядку. Видобувається - М'янма Таїланд і Шрі-Ланка.

ОПАЛ приносить щастя, відганяє похмурі думки і страхи, оберігає власника від хвороб. Як талісман опал зумовлює успіх у всіх починаннях. Опали надають силу ясновидіння, розкривають дар пророцтва, допомагають передбачати майбутнє. В Європі опал - це символ довіри, щастя, надії, ніжної любові, чистих помислів і співчуття. На Сході, особливо в Індії, здавна обожнювали благородні опали, вважаючи їх камінням любові, віри і співчуття, сприяють спілкуванню між людьми і дружнім відносинам.

БІРЮЗА - один з найпопулярніших мінералів. Уже багато століть цей самоцвіт використовується для виготовлення прикрас, що захищають власника від пристріту, що підсилюють його енергію і інтуїцію, що зміцнюють силу духу. Бірюза зміцнює мир в сім'ї, сприяє взаєморозумінню подружжя, розвиває успіхи в фінансових справах. Ще згодом античності вона вважається самоцвітом, що підсилює жіночу привабливість

ТАНЗАНІТ. Камінь був знайдений в Танзанії, відносно недавно - в 1967 році і вже в 1968 році камінь став відомим завдяки Генрі Плату, який був віце-президентом «Тіффані» - ювелірного дому. Він же і дав мінералу назву Танзанії, в честь місцевості виявлення каменю. Запасів танзанита залишилося дуже мало, приблизно на наступні 10 років, що також робить мінерал більш бажаним і дорогим. Підійде жінці, яка бажає привернути до себе якомога більше уваги з боку протилежної статі. Ще однією категорією людей, кому призначається цей красивий камінь, є підприємці та всі, хто бажає поліпшити своє матеріальне становище. Саме цей мінерал як не можна краще підходить для вираження ніжних почуттів люблячих людей.

Ларімар. був виявлений в 1974 році в вулканічних породах епохи міоцену в Домініканській Республіці. Нормалізує обстановку в будинку, згладжує напружені відносини між поколіннями, робить сімейну атмосферу тихої і затишною. Мінерал настільки насичений позитивною енергетикою, що може видалити весь негатив з людського біополя. Це символ світлих почуттів і радості, який при постійному свою присутність подарує власнику натхненність і невичерпну надію.

ГРАНАТ - камінь любові, який здатний порушувати любовні пристрасті і веселити душу. Він відганяє печаль і приносить радість власникові. Гранат стимулює волю і витривалість, сприяє розвитку почуття власної гідності, вважається символом вірності і відданості. Є дорогоцінним каменем IV порядку. Видобувається в Мозамбіку.

ПЕРЛИ. Вважається, що споглядання перлин заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і спокій. Перли - еліксир молодості, виганяє меланхолію і турботи, відновлює втрачені сили, зберігає красу. Це символ процвітання і благополуччя.